NovinkyCestovanie

Čo ponúka Uniqa cestovné poistenie

23. mája 2024

Uniqa cestovné poistenie ponúka v základnom balíku Basic krytie liečebných nákladov do výšky 250 000 EUR, asistenčné služby a poistenie právnej pomoci. Ak máte záujem o doplnkové pripoistenia, sú pre vás určené tri vyššie balíky – Plus, Komfort a Extra. Balík Extra je ponúkaný telefonicky, zvyšné tri balíky si viete uzatvoriť aj online.

Poistenie si môžete uzatvoriť ako jednorazové alebo ročné s viacnásobným výjazdom. V prípade cestovania viacerých osôb si môžete vybrať rodinné poistenie so zľavou, ktoré je určené pre dve dospelé osoby a maximálne 4 deti do 18 rokov.

Doplnkové pripoistenia

Vo vyšších balíkoch poistenia si krytie liečebných nákladov môžete rozšíriť o poistenie batožiny a cestovných dokladov, úrazu, zodpovednosti za škodu, zmeškania dopravného prostriedku a oneskoreného návratu zo zahraničia. Balíky Komfort a Extra navyše ponúkajú poistenie storno poplatku a prerušenia cesty.

Balíky sa pri jednorazovom aj ročnom poistení líšia výškou krytia jednotlivých pripoistení. Jednorazové poistenie si viete uzatvoriť už od 1,20 EUR na deň, ročné poistenie začína na 19,90 EUR.